تصاویر زایمان زن و تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمان

تصاویر زایمان زن و تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمان مادر را در ادامه ببینید.

تصاویر زایمان زن

تولد نوزاد در زایمان طبیعی یکی از شگفت انگیز ترین صحنه های خلقت است که روزانه در بیمارستان ها صدها بار رخ میدهد.

زایمان امروزه به دو روش انجام میشود زایمان طبیعی و  سزارین که هر کدام از این روش ها منتقدان و طرفداران خاص خود را دارند.

سزارین از جمله زایمان هایی است که در بین خانم ها طرفداران بسیار زیادی دارد چرا که با استفاده از تیغ جراحی شکم را برش داده و نوزاد را از شکم مادر خارج میکنند این روش دردی ندارد و و همیچنین واژن زن شکل و شمایل خود را حفظ میکند.

اما پزشکان معتقدند که در سزارین شیر مادر کم میشود و کودک نیز دچار مشکلات احساسی و دیگری میشوند.

در زایمان طبیعی مادر درد بسیار زیادی را باید تحمل کند و واژن نیز به گشاده شده و شکل خود را ا دست میدهد.

تصاویر سزارین

مجله مراحم: این تصاویر در بیمارستانی در کپنهاگ در دانمارک ضبط شده زمانی که عکاس دانمارکی اولین لحظات به دنیا آمدن یک نوزاد را به تصویر کشیده است.

خانم بوند ۲۲ ساله در یک سزارین نوزاد خود را به دنیا آورده که تصاویر این نوزاد تازه به دنیا آمده را در زیر می توانبد مشاهده کنید.

تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمان

عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانتصاویر سزارین

عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانتصاویر سزارین عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانتصاویر سزارین عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانتصاویر تولد بچه عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانتصاویر زایمان عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانتصاویر به دنیا امدن بچه عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانتصاویر جالب از زایمان عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانلحظه تولد نوزاد در زایمان عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانعکس های زایمان و تولد نوزاد عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمانتصاویر سزارین عکس های سزارین,تصاویر زایمان زن,تصاویر تولد نوزاد هنگام زایمان

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: