چه خبر از زهرا امیر ابراهیمی؟! + تصاویر

زهرا امیر ابراهیمی بازیگر نقش زهره

زهرا امیر ابراهیمی در رخدادی جالب توجه بی بی سی فارسی برای نخستین بار گزارشي از زهرا امیر ابراهیمی (بازيگر تلویزیون و سینمای ایران) را از فرانسه و پیرامون انتخابات فرانسه پخش کرد، وی که پس از کلیپ جنجالی توزیع شده، آن را تکذیب و این ماجرا را یک شباهت دانست و ناچار به ترک کشور شد، پس از سالها دوری از عرصه دوربین و آنهم با بی بی سی وارد کار شد.

بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی,جدیدترین تصاویر از زهرا امیر ابراهیمی

 

“زهرا امیرابراهیمی بازیگر سابق سریال های تلویزیونی در ایران، از چندی قبل و پس از مصاحبه با شبکه بی بی سی فارسی (BBCPersian) و تکذیب حواشی پیرامون روابط خصوصی خود، به استخدام این شبکه در آمده و همکاری خود را به عنوان گزارشگر آغاز کرده است. بازیگر نقش «زهره» در سریال معروف “نرگس”، در مصاحبه با بی بی سی فارسی، علت خروج خود از ایران را واکنش های مردم به شایعات انتشاریافته در مورد خود عنوان کرده است؛ شایعاتی که به دنبال انتشار یک کلیپ غیراخلاقی منتسب به وی، فراگیر شد. امیرابراهیمی که در پاریس اقامت دارد، ارتباط کلیپ یادشده با خود را انکار کرده بود.

عکس های زهرا امیر ابراهیمی

بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی,عکس زهرا امیر ابراهیمی

روزنامه “گاردین” چاپ لندن برای اولین بار موفق به مصاحبه با زهرا امیر ابراهیمی، بازیگر نقش زهره شد.
امیرابراهیمی گفت: بعد از اعتراضات فراوانی که از سوی همکاران به من شد، فیلم غیراخلاقی را دیدم اما واقعیت اینجاست که شخص درون فیلم، من نیستم. وی افزود: منکر شباهت هایی که هنرپیشه فیلم غیراخلاقی با من دارد نیستم زیرا با استفاده از امکانات گریم می توان فردی را شبیه دیگری ساخت، ضمنا اطلاعاتی در مورد تکنیک های مونتاژ دارم و می دانم که با استفاده از آن می توان چهره فرد مورد نظر را خلق کرد. مصاحبه گر روزنامه گاردین به نقل از کارشناسان حقوقی نوشت: همین انکار امیرابراهیمی برای جلوگیری از مجازات او کافی است. گاردین افزود: در حالیکه مظنون اصلی دستگیر و هنوز معرفی نشده است، احتمال سه سال زندان و پرداخت مبلغ هفت تا ده میلیون تومان جریمه نقدی وجود دارد. بنا به ادعای متهم دستگیر شده، زهرا امیرابراهیمی خودش پیشنهاد تهیه و توزیع فیلم را داده بود اما در عین حال، این هنرپیشه ایرانی در طول مصاحبه ۴۵ دقیقه ای، حجاب کامل داشت و تمام مدت مواظب حفظ آن بود.
امیرابراهیمی با اشاره به نامزدی پیشین خود با مردی که در فیلم غیراخلاقی حضور داشت، به خبرنگار روزنامه گاردین گفت: نامزدم را بعد از آن که در رابطه زناشویی مان خیانت کرد ترک کردم، زیرا آدمی هرزه بود.
وی تاکید کرد: حتی بعد از اینکه از او جدا شدم تهدید کرد بلایی سرم می آورد که نتوانم سرم را در جامعه بالا بگیرم و حتی جایی در صدا و سیما نداشته باشم. حال فکر می کنم با این فیلم جعلی تهدید خود را عملی کرده است.
بنا به گزارش نویسنده گاردین، فیلم غیراخلاقی منتسب به زهرا امیرابراهیمی در جامعه ایران به “نرگس ۲” معروف شده و بسیاری از خانواده های ایرانی بیم آن دارند تا فرزندانشان آن را مشاهده کنند.

امیرابراهیمی نیز در این مورد گفت: بدترین نکته در این میان آن است که به وجهه خانواده مذهبی ام صدمه وارد شده است. وی افزود: اگر به سابقه کاری ام نگاهی مختصر بیندازید به این نتیجه می رسید که به واسطه علاقه شخصی خود عمدتا در سریال هایی موازی با ایده خود و خانواده ام ایفای نقش کرده ام.
این هنرپیشه ایرانی تصریح کرد: من و خانواده ام فکر می کردیم که در جامعه ای با قضاوت صحیح و عادلانه زندگی می کنیم اما واقعیت اینجاست که بیش از ۹۰ درصد مردم ایران در مورد امور مبتذل و شرم آور کنجکاوی به خرج می‌دهند.

بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی,عکس زهرا امیر ابراهیمی

عکس های زهرا امیر ابراهیمی

بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی,عکس زهرا امیر ابراهیمی

عکس های زهرا امیر ابراهیمی

بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی,عکس زهرا امیر ابراهیمی

عکس های زهرا امیر ابراهیمی

بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی,عکس زهرا امیر ابراهیمی

عکس های زهرا امیر ابراهیمی

 بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی , جدیدترین تصاویر از زهرا امیر ابراهیمی , عکس زهرا امیر ابراهیمی , زهرا امیرابراهیمی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: