ذوب آهن اصفهان آبروی فوتبال ایران را برد+عکس

 

مجله مراحم
 
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اعلام کرد شکست تیمش برابر تیمی مانند فنرباغچه ترکیه با این همه بازیکن سطح یک اروپایی، اتفاق غیرقابل پیش بینی نبود اما به اهداف خودش از این بازی دست یافته است.

مجله مراحم: گل‌محمدی در مورد شکست ۷ بر صفر تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان برابر فنرباغچه ترکیه در اردوی آماده‌سازی ترکیه، ضمن بیان مطلب فوق گفت: فوتبالی که تیم ما بازی می‌کند، فوتبال رو به جلو و بر اساس احاطه بر مالکیت توپ است و هدف‌مان از دیدار با تیم فوتبال فنرباغچه انجام چنین کاری در تقابل با یک تیم بزرگ اروپایی بود.

وی ادامه داد: شاید اگر در این دیدار به دنبال نتیجه بودیم می‌توانستیم توپ را به حریف بدهیم و به دفاع صرف رو بیاوریم ولی به هیچ‌وجه چنین کاری را نکردیم و تمام تلاش‌مان را به کار گرفتیم که بتوانیم مقابل این تیم بزرگ فوتبال خودمان را بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اضافه کرد: منهای گل‌هایی که دریافت کردیم، اگر نگاهی کلی به جریان بازی بیندازیم متوجه این نکته می‌شویم که تقریبا تمامی گل‌هایی که دریافت کردیم، در ضد حملات سریع تیم فوتبال فنرباغچه شکل گرفت و اگر آنالیز این بازی استخراج شود، این نکته را دریافت می‌کنیم که مالکیت ما بر زمین و توپ اگر بیشتر از فنرباغچه نبود، کمتر از این تیم هم نبود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اکنون تیم ما در یک کلاس بالاتر قرار خواهد گرفت. این شکست چیزی از ارزش‌های تیم من کم نمی‌کند و برای من مهم این بود که بازیکنانم در مقابل بزرگان فوتبال جهان ماجراجویی کنند. 

گل‌محمدی با بیان اینکه نتیجه مایوس کننده نبود و مطمئنا این شکست کمک فراوانی به تیمش می‌کند، گفت: بازی تیم جوان من مقابل نانی، دیگو، میرلس، برونو آلوز، فرناندائو و دیگر ملی‌پوشان فنرباغچه از صربستان، نیجریه، سنگال، اسلوواکی، کرواسی، ترکیه و… عملکردی بود که کیفیت آنها را ارتقا داد. مطمئنا تیم من اگر می‌توانست دو بازی بزرگ دیگر شبیه دیدار با فنرباغچه برگزار کند، در سطحی به مراتب بهتر قرار می‌گرفت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: